دوشنبه, 22 دی 1399 13:01

صادرکنندگان نمونه سال 1399 کشور معرفی شدند

در بیست‌‍ وچهارمین مراسم روز ملی صادرات که روز دوشنبه 22 دی‌ماه در ساختمان اتاق ایران برگزار شد، 56 صادرکننده برتر سال 1399 با اهدای تندیس و لوح مورد تقدیر قرار گرفتند. 

این مراسم با حضور مسئولان ارشد اجرایی کشور ازجمله وزیر صنعت، معدن و تجارت و معاونان او و صادرکنندگان نمونه و ممتاز، با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد.

از میان 56 صادرکننده برتر، به یک شرکت مدال افتخار صادرات، به 8 شرکت تندیس صادرکننده ممتاز ملی و به 47 شرکت تندیس صادرکننده نمونه ملی اهدا شد. از بین منتخبان، 10 شرکت در حوزه صادرات صنایع غذایی، 7 شرکت در حوزه صادرات خدمات فنی و مهندسی و 39 شرکت در حوزه صادرات محصولات صنعتی و معدنی هستند.

برنده مدال افتخار صادرات:

  1. شرکت ذوب آهن اصفهان

شرکت‌های صادرکننده‌ ممتاز:

  1. شرکت پاکسان
  2. شرکت بازرگانی صنایع شیر ایران (پگاه)
  3. شرکت برفاب
  4. شرکت شکوه بناب
  5. شرکت تراکتورسازی ایران
  6. شرکت تولید مواد اولیه داروپخش
  7. شرکت صنایع کاشی سرامیک سینا
  8. شرکت نفت سپاهان

شرکت‌های صادرکننده نمونه:

ردیف شرکت مدیرعامل
1 ایران یاسا تایر ورابر(لاستیک وتایر) ارسلان امتعلی
2 کشت وصنعت رژین تاک (صنایع تبدیلی) سید مظفر عبدالله
3 مهندسی مشاور مهاب قدس (خدمات فنی ناصر ترکش دوز
4 توزیع ایران ترانسفوزنگان (تجهیزات برق) مجتبی شمسی
5 تولیدی رزیتان (رنگ ورزین وچسب) مهدی حاجی بابا
6 تولیدی کوشش رادیاتور(قطعات یدکی) مهدی پونکی
7 کارخانجات چینی بهداشتی مروارید(چینی بهداشتی) سید علی اکبر میر دهقانی تفتی
8 صنعتی شوفاژکار(سیستم گرمایشی) علیمردان علائی
9 فرش قیطران طلایی کاشان مصطفی الوان کاریان
10 تولیدی مهر اصل (آلیاژمس) سید امیر سیاوش مقیمی اصل
11 سرد خانه ومواد غذایی آریا سام(میوه وتره بار) عبدالرحمن ارجمندی
12 تولیدی ظریف مصور (موکت) محمد رضا رجالی
13 آلومینیوم ایران (ایرالکو) احمد مجیدی
14 ایلیا گستر سیرجان (پسته ومغز پسته) علی پور جعفری
15 پارس تابلو (فنی مهندسی) غیاث الدین طاهری
16 پردیسان سیر خاوران میثم هاونگی
17 تونل سد آریانا علی موسوی رحیمی
18 سیم وکابل ابهر علیرضا کلاهی
19 کارخانجات شیشه اردکان محمود عزیزیان
20 لوله گستر خادمی(مصنوعات پلیمری) محمد رضا خادمی ولی پور
21 آبزی گوهرناب مطاف(محصولات شیلات) اسماعیل مومنی
22 توسان (تولید سیستم احیاء نوزاد) پروین چهره ای
23 پترو آذر آسیا (پایه پتروشیمی) بهروز سیفی
24 پتروشیمی تبریز سیاوش درفشی
25 پتروشیمی رازی علی اکبر احمدی دشتی
26 توسعه سامانه های نرم افزاری نگین (توسن) خدمات it سید روح اله فاطمی اردکانی
27 خاک وسنگ کیش( محصولات معدنی غیر فلزی) فرزاد نجارزاده
28 سپیدان عصاره جنوب(گیاهان دارویی وصنعتی) میثم شکری پور
29 ستاره نادی (آرد ونان وماکارونی) مهدی پاکدامن لاهیجی
30 سرمایه گذاری وتوسعه گل گهر(معدنی) رامین سارنگ
31 سیمان خوزستان محمود حاج نایب
32 پارت گوال گیتی(فرو آلیاژها) غلامرضا نخعی
33 صبا ظرف آسیا(لوازم خانگی ) احمد یارمحمدی
34 صدف گستر دلیجان (ایزوگام ) سید معین جلالی
35 صنایع چاپ وبسته بندی کرمانشاه مهدی علیزاده برمی
36 عالیفرد فردین عالی زاد
37 عمران مارون (خدمات فنی ومهندسی) عطاء اله صفوی
38 فراگستر بیستون(خدمات فنی مهندسی) علی فتوره چی
39 مجتمع تولیدی فولاد سپید فراب کویر احمد خوروش
40 فولاد مهر سهند عبدالحسین محجل امامی
41 کاوه سودا (محصولات شیمیایی) ابراهیم عسگریان دماوندی
42 کیمیا پلی استر قم(محصولات نساجی) محمد رضا مقدم
43 صنایع روی ایرانیان (سرب وروی) ابراهیم جمیلی
44 گلتاش (آرایشی بهداشتی) توفیق افشار نژاد
45 نگین عسل هرند محمد رضا واعظ شوشتری
46 ورق خودرو چهارمحال بختیاری اصغر اسماعیلی
47 شرکت زعفران ویرامان محمد رضا میسمی
خواندن 191 دفعه