ثبت نام

((به سامانه ثبت نام متقاضیان حضور در فرآیند انتخاب صادرکنندگان برگزیده استانی خوش آمدید))

 

(( با عنایت به مصوبات کمیته موضوع ماده «2» چهاردهمین جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی و همچنین بسته سیاستی نحوه رفع تعهد ارزی صادرکنندگان سال 1398 بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و تصمیم کارگروه انتخاب صادر کنندگان نمونه کشوری، متقاضیان محترم صرفاً در صورت رفع تعهدات ارزی خود بر اساس بسته فوق الذکر، امکان شرکت و انتخاب در فرآیند صادرکننده نمونه کشوری را خواهند داشت. لازم به ذکر است میزان رفع تعهدات ارزی برای شرکت های تولیدی، دارویی، دانش بنیان 50 %و شرکت های بازرگانی 70% از ارز حاصل از صادرات این شرکت ها می باشد.))

 صادرکنندگان متقاضی حضور و ثبت نام در گروه های کالایی:

 

صادرکنندگان محترم که با مطالعه کامل مطالب صفحه راهنمای ثبت نام گروه کالایی مناسب خود را انتخاب کرده اند برای ثبت نام نهایی خود می توانند با استفاده از لینک cscs.chambertrust.ir وارد سامانه کارت هوشمند اختصاصی خود شده و سپس با استفاده از لینک مربوط به ثبت نام در فرآیند روز ملی صادرات ( در منوی سمت راست سامانه کارت هوشمند قرار داد.) نسبت به تکمیل فرم ثبت نام بصورت آنلاین اقدام نمائید.

نکته 1: جهت اطلاع از گروه کالایی خود می توانید از لیست دانلود فایل اکسل لیست گروه های رقابتی در سال 1399  استفاده نمائید؛

نکته 2: جهت اطلاع و مطابقت کالای صادراتی خود با نحوه تقسیم بندی گروه های کالایی، می توانید از لیست hs کدهای مرتبط با گروه های رقابتی استفاده نمائید؛

نکته 3: امکان وارد کردن اطلاعات و تکمیل مدارک بصورت مرحله ای و همچنین ویرایش اطلاعات با زدن دکمه ثبت به تنهایی میسر می باشد ولی متقاضیان محترم دقت داشته باشند که بعد از زدن دکمه تائید نهایی و ارسال مدارک دیگر امکان هیچ گونه ویرایش و تغییری در اطلاعات نخواهند داشت.

نکته 3: بعد از ثبت و نهایی نمودن فرم ثبت نام، تصویر نهایی فرم تکمیل شده به شما نمایش داده میشود. لطفا تصویر نمایش داده شده را دانلود و نزد خود نگهداشته تا در صورت انتخاب اولیه توسط دبیرخانه و تماس برای ارسال مدارک، فرم دانلود شده را جهت تائید، ممهور به مهر و امضاء مدیرعامل نموده و همراه با زونکن اطلاعات به دبیرخانه ارسال نمائید.

نکته 4: مهلت ثبت نام آنلاین متقاضیان از شنبه مورخ 99/06/15 لغایت پایان روز سه شنبه مورخ 99/07/15 می باشد؛ ( تا یایان روز جمعه مورخ 99/07/25 تمدید شد)

پس از پایان فرآیند ثبت نام، پیام کوتاهی برای شماره همراه مدیرعامل و نماینده ایشان که قبلا در سامانه کارت هوشمند ثبت کرده اند ارسال خواهد شد و نهایی شدن ثبت نام متقاضی به ایشان اطلاع رسانی می گردد.

 

 صادرکنندگان متقاضی حضور و ثبت نام در گروه های خدماتی:

 

 صادرکنندگان محترم گروه های خدماتی که صفحه مربوط به راهنمای ثبت نام را بطور کامل مطالعه نموده اند می توانند با استفاده از فرم ثبت نام گروه های خدماتی نسبت به تکمیل فرم ثبت نام آنلاین اقدام نمائید.

نکته 1: در تکمیل فرم ثبت نام دقت کافی را نمائید زیرا  بعد از زدن دکمه تائید نهایی و ارسال مدارک دیگر امکان هیچ گونه ویرایش و تغییری در اطلاعات میسر نخواهد بود.

نکته 2: بعد از ثبت و نهایی نمودن فرم ثبت نام، تصویر نهایی فرم تکمیل شده به شما نمایش داده میشود، لطفا تصویر نمایش داده شده را دانلود و نزد خود نگهداشته تا در صورت انتخاب اولیه توسط دبیرخانه و تماس برای ارسال مدارک، فرم دانلود شده را جهت تائید، ممهور به مهر و امضاء مدیرعامل نموده و همراه زونکن اطلاعات به دبیرخانه ارسال نمائید.

نکته 3: مهلت ثبت نام آنلاین متقاضیان از شنبه مورخ 99/06/15 لغایت پایان روز سه شنبه مورخ 99/07/15 می باشد؛ ( تا یایان روز جمعه مورخ 99/07/25 تمدید شد)

پس از پایان فرآیند ثبت نام، پیام کوتاهی و کد رهگیری برای شماره همراه مدیرعامل و یا نماینده ایشان که  در فرم ثبت نام اعلام کرده اید ارسال خواهد شد و نهایی شدن ثبت نام متقاضی به ایشان اطلاع رسانی می گردد.

 

خواندن 9047 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, 13 مهر 1399 13:58